بـکارت سیاسی

  • عمو به کی رای میدی؟
  • [با نیشخند] هاشمی‌طبا.
  • به رئیسی رای بده عمو!
  • چرا؟
  • چون سیده. خانوممون گفته امام زمان میگه یار من یه سیده از خراسان.
  • [با نیشخند] خب خاتمی هم سید بود. البته از نوع یزدیش. تازه یزدیا متدین‌تر هم هستند.
  • [بعد از چند دقیقه احساس گرما می‌کند و روسریش را برمی‌دارد] اگه قرار باشه من به رئیسی رای بدم این روسری هم باید رو سرت بمونه... [قیافه‌اش شبیه گربه شرک می‌شود]

اگر بچه‌ها را آنقدر کوچک فرض می‌کنید که اجازه رای دادن به آنها نمی‌دهید، پس لطفا حرمت بـکارت سیاسی‌شان را هم نگهدارید. آخر چه لزومی دارد که بچه ۱۰-۱۲ ساله را وارد بازی‌های کثیف سیاسی خود بکنید؟ حداقل بگذارید از این چند سال ابتدایی لذت ببرند. بعدها به اندازه کافی وقت برای غلتیدن در گه‌کاری‌های شما را دارند.

برچسب: انتخابات،

مر یم:

مغزشو شستشو کردن که :/


منم از اون موقع همین‌طوریم :/
پری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:

:((((

مــیـمـ‌‌‌‌ ‌‌‌‌:

من اون تیکه ی روسری رو نفمیدم:/
توضیح میدی؟


چیشو دقیقا توضیح بدم؟
مــیـمـ‌‌‌‌ ‌‌‌‌:

مبهمه:/
من نفهمیدم این مکالمه چیشد و ربطش به عنوان


نمی‌دونم چطور توضیحش بدم. چون چیزی که بالا نوشتم خودش توضیحه. ارتباط عنوان و داستان رو یعنی واقعا توضیح بدم؟ باشه: 
این گفتگو ایجاد شد و این رفتار معلم یه مدرسه و این بحث سیاسی برای یه سری بچه‌های ۱۰-۱۱ ساله که هیچ تحلیلی از موضوع ندارند به نظرم خیلی زننده اومد. بعد فیلم فروشنده به یادم اومد. اینکه درجاهای مختلف به شکلای مختلف تجاوز توی جامعه ما اشاره می‌کنه. اون گودبرداری ابتدای داستان، موضوع اصلی فیلم، گشتن وسایل مستاجر قبلی، ماجرای توی تاکسی، دیدن عکاسای گوشی یه دانش‌آموز، گوش کردن به پیامای تلفنی مستاجر قبلی همشون به یه شکلی تجاوز بودن. بعد بنده دیدم این رفتار هم یه نوع تجاوزه. مکالمه رو نوشته بودم. بعد نشستم پیش خودم فکر کردم چطوری واقعا میشه میزان زننده بودن این رفتار رو نشون داد. آنگاه به این ترکیب وصفی «بـکارت سیاسی» رسیدم. (از خود یادداشت طولانی‌تر شد)
امیدوارم ارتباطش رو تونسته باشم توضیح بدم.
مــیـمـ‌‌‌‌ ‌‌‌‌:

ببین میدونم یه ور ماجرا بچهه س
ولی اونیکه تاکید به داشتن روسری میکته کیه و چرا؟


شما احیانا بازپرسی چیزی نیستید :))
گوینده اون حرف بنده هستم و دارم تاکید می‌کنم با اومدن اون سیدهاشمی اجازه نخواهد داشت که به راحتی درباره شکل پوشش تصمیم بگیره و تصمیمش رو هم عملی بکنه. یستردی؟ :))
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.