مینیس
تک‌سرنشین باکره آهنی

چالش مساحت زیست

تصویر وسایلی که بیشترین تماس رو با زندگی و زیستتون دارند توی یه قاب قرار بدید و با همین عنوان توی وبلاگتون منتشر کنید. این یادداشت صرفا برای اینه که بگم بنده هم می‌تونم چالش راه بندازم (اصلا ببینیم راه می‌افته یا نه) و هیچ ارزش دیگه‌ای نداره. :))

ولی خارج از شوخی بد نیست یه نگاهی به مساحت زیست و بودنمون بندازیم و ببینیم چقدر با بعضی از این ابزارها همزیستی داریم. حتی گاهی ممکنه نبود بعضیاشون بخشی از هویت مارو زیر سوال ببره. دوست داشتید شرکت کنید. لینک مطلبتون رو هم برای بنده ارسال کنید تا همین پایین قرارش بدم:

اختتامیه: همون‌طور که در ابتدای این یادداشت هم نوشتم یکی از دلایل ایجاد این چالش برای بنده این بود که به خودم ثابت کنم می‌تونم یه چالش راه بندازم و صد البته منظور دیگه‌ای از این چالش هم داشتم که بعضی از دوستان متوجهش شدند و بهش اشاره کردند حتی بدون شرکت در چالش و از این بابت خوشحالم که هرچند نصف و نیمه ولی به اون چیزی که قصدم بود نزدیک شدم. ولی این چالش هرگز این‌قدر فراگیر نمی‌شد اگر تلاش و پیگیری پری خانوم نبود. در واقعیت امر ایشون از بنده پیگیرتر بودند و حتی لینکا رو زودتر از خود نویسنده برای بنده ارسال می‌کردند و توی داغ کردن ماجرا هم نقش پررنگی داشتند. همین‌جا ازشون تشکر می‌کنم.ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.