۱۹۵

بارها شده توی خواب چیزی دیدم که بعد بیدار شدن با خودم گفتم «کاش زودتر می‌فهمیدم خوابه. کلی کار می‌تونستم توش انجام بدم.» مثل خواب دلبر که با خودت میگی کاش می‌بوسیدمش. کاش حداقل توی خواب این‌قدر شرم و حیا به خرج نمی‌دادم. اگه بعد مرگ هم یه همچین حسی به زندگی داشته باشیم چی؟!

سارا:

من فکر می کنم که بعد مرگ اونجا انقدر قشنگ و راحت هست که دلم نخواد برگردم . ولی اگه بخوان لحظه به لحظه زندگیمو نشونم بدم قطعا و عمیقا ناراحت میشم و عذاب وجدان می گیرم واسه خیلی از اتفاقا و عکس العمل ها و حرفام :)


احساس می‌کنم اونجا دغدغه‌های اینجا برامون از مفهوم میوفته. مثل یه خواب عجیب و غریب که تا موقعی که خوابی خیلی درگیرت می‌کنه اما وقتی بیدار می‌شی به مسخره بودنش پی می‌بری.
سارا:

یه فایل صوتی گوش کردم از آقایی که مرده بود و برگشته بود خیلی حرفای جالبی زد ایشونم گفت اون لحظه ای که فهمیده مرده گفته مثلا وای مادرم چی میشه یا اون دختری که دوسش داشت چیزایی که تو زمین براش دغدغه بوده نشونش می دادن فلان طور میشه و اون آقاهه کم کم براش مسخره میاد و دوست نداره برگرده زمین خیلی خوب بوده براش اونجا
اگه دوست داری می تونم بگردم ببینم دارم هنوز یا نه


فک کنم مستندش رو توی شبکه مستند دیدم. تجارب جالبی داشتند
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.